اسپری پولیش کروم و استیل مادرز 

قیمت: ۱۳۰٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
5222

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۳۵۵ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

پاک کننده و محافظ سطوح کرومی مانند رینگ
محافظ در برابر خوردگی و زنگ زدگی

معرفی محصول

اسپری پولیش کروم و استیل مادرز یک تمیز کننده سریع و آسان برای سطوح سخت و تزئینی مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده این اسپری باعث کاهش صدای تایر میشود. استفاده از این محصول در تمیزی و نرم کردن لوازم جانبی بسیار موثر است. این محصول یک محافظ قوی برای انواع لکه ها، اثر انگشت ها، حشرات و لکه های آب به حساب میرود.  
اسپری پولیش کروم و استیل مادرز برای تمام سطوح خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.

طریقه مصرف

اسپری پولیش کروم و استیل مادرز را بعد شست و شوی خودروی خود به مقدار لازم بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید و با یک پارچه مخصوص شروع به لکه زدایی از روی سطح خودرو نمایید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در اواخر دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.