روغن موتور 10w-40 والوالین بسته 5 لیتری 

قیمت قبلی: ۸۵۲٬۰۰۰ تومان
قیمت: ۸۰۹٬۴۰۰ تومان
کد محصول:  
872260 + 872271

مشخصات کلی

کاربرد: موتور های بنزینی و دیزلی
حجم: ۵ لیتر
کشور سازنده: هلند 

ویژگی ها

گرانروی : ۱۰w-۴۰
پایه روغن: نیمه سینتتیک
استاندارد کیفیت : API-SN 

معرفی محصول

روغن موتور ۱۰w-۴۰ چهار لیتری والوالین، با کیفیت عالی فرموله شده است و با استفاده از فن آوری مصنوعی برای عملکرد نهایی و محافظت در هر شرایط عملیاتی و برای تحقق آخرین استانداردهای تولید کنندگان پیشرو موتورطراحی شده است.
برای اتومبیل های مسافری و وانت با موتورهای  بنزینی و دیزلی مناسب است.
تقریباً الزامات عملکرد کلیه اتومبیل ها و کامیون های سبک (وانت) از جمله موتورهای بنزینی ، دیزلی و LPG و وسایل نقلیه آمریکایی ، اروپایی و ژاپنی را برآورده می کند.

معرفی تولید کننده

شرکت والوالین  (Valvoline)  در گذشته بخشی از شرکت Ashland آمریکا بود که این شرکت فعالیت بخش والوالین را در سال ۲۰۱۷ جدا کرد تا شرکت Valvoline آخرین قدم برای شناخته شدن به عنوان یک شرکت مستقل تولید کننده روغن موتور در جهان را بردارد. عمده تولیدات شرکت Valvoline را روغن موتور، روغن دنده، گریس و ضد یخ تشکیل میدهد. والوالین به وسیله دکتر جان الیس (Dr. John Ellis) تاسیس شد. او در سال ۱۸۶۶ روغن بر پایه نفت را تولید و محصولات خود را در سال ۱۸۷۳ در شهر بینگامتون ایالت نیویورک عرضه کرد. امروزه شرکت Valvoline یکی از بزرگترین تولیدکنندگان روغن موتور و محصولات مرتبط با روانکاری خودرو می باشد. روغن موتور Valvoline در بیش از ۱۰۰ کشور جهان توزیع می شود.
شرکت نفت Valvoline تا قبل از سال ۲۰۱۷ بخشی از شرکت Ashland محسوب میشد. شرکت نفت Valvoline بعد از سال ۲۰۱۷ اعلام استقلال خود را اعلام نمود و امروزه به عنوان یک شرکت کاملا مستقل در حال فعالیت میباشد. شرکت نفت Valvoline محصولات زیادی را از ابتدای فعالیت خود به بازار عرضه نموده و به عنوان یکی از شرکت های به نام شناخته میشود.