اسپری واکس براق مادرز 

کد محصول:  
8216

مشخصات کلی

نوع کاربرد:براق کننده
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر  
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

تقویت کننده رنگ خودرو
افزایش براقیت رنگ
حذف عیوب جزئی و خش
کاربرد بسیار آسان

معرفی محصول

 اسپری براق کننده بدنه مادرز Mothers Instant Detailer پس از اتمام فرآیند شستشو، بر روی بدنه اعمال شده و درخشندگی و زیبایی خیره کننده ای برای خودرو به ارمغان می آورد. این اسپری، براقیت و درخشندگی همانند نمایشگاه های خودرو ایجاد کرده و تاثیر فوق العاده ای بر روی ظاهر خودرو ایجاد میکند. 
فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول، جای هرگونه اثر انگشت، گرد و غبار و اشکالات جزئی بدنه را محو کرده و ظاهری یکدست و زیبا برای بدنه به وجود می آورد. این محصول دارای عناصر تقویت کننده رنگ و درخشندگی بوده و اسپری بودن آن، به کاربر این اجازه را میدهد تا به راحتی در هنگام نیاز، از آن استفاده کند.

طریقه مصرف

ابتدا به خوبی محصول را تکان دهید.سپس محصول را مستقیما بر روی بدنه اسپری کنید.با استفاده از دستمال مایکروفایبر تمیز و نرمی، محصول را به صورت یکنواخت بر روی بدنه تقسیم کنید.سپس با دستمال تمیز دیگری، سطح بدنه را خشک کنید. پروسه را تکرار کنید تا نتیجه مورد نظر حاصل شود. اگر محصول بر روی بدنه خود به خود خشک شد، حتما دوباره مراحل ۲ تا ۴ را تکرار کنید تا از تبخیر خود به خود محصول جلوگیری شده و محصول روی سطح حتما با دستمال خشک شود.

معرفی تولید کنند

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.