پولیش حرفه ای Machine Glaze مادرز 

کد محصول:  
82332

مشخصات کلی

کاربرد: پولیش کاری
حجم: ۹۴۶ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

 پولیش و صیقل دهنده با کیفیت بالا
پاک کننده سریع رسوبات بر سطح بدنه خودرو، خط و خش های جزئی و خوردگی های جزئی رنگ
قابل استفاده بر تمامی سطوح رنگی خودرو
شفافیت، درخشانی و بازگشت رنگ خودرو مثل روز اول 
فاقد سیلیکون

معرفی محصول

پولیش پرداخت کننده دستگاهی مادرز یکی از با کیفیت ترین محصولات تولیدی شرکت مادرز است. این پولیش با قدرتی بی‌نظیر سریعا تمام خط و خش های ریز و سطحی را از روی بدنه پاک می‌کند. برطرف کردن آسیب های وارد شده به رنگ خودرو بر اثر تابش مستقیم نور خورشید از دیگر ویژگی های این محصول است.

  طریقه مصرف

 پولیش پرداخت کننده دستگاهی مادرز را باید با دستگاه پولیشر انجام دهید. سرعت آن را روی ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دور دقیقه تنظیم کنید و بعد از هر قسمت پولیش کاری، پولیش را از روی بدنه با حوله مایکروفایبر ضد خش پاک کنید. شرکت مادرز استفاده از یکی از واکس های بدنه خود را مانند واکس کارنابا و یا سینتتیک بعد از استفاده از این محصول پیشنهاد می‌کند.

  مورد استفاده

پولیش پرداخت کننده دستگاهی مادرز برای کلیه نقاط رنگی سطح بدنه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در دهه ۸۰ میلادی  در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.