حوله خشک کن مایکروفایبر مادرز 

قیمت: ۳۵۵٬۶۰۰ تومان
کد محصول:  
155300

مشخصات کلی

کاربرد: خشک کن
تعداد: ۱ عدد 
کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا

ویژگی ها

این حوله میتواند ۱۰ برابر وزن خود آب جمع کند
جلوگیری از ایجاد خط و خش
جلوگیری از نشست پرز بر روی سطح

  معرفی محصول

حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز با طراحی منحصر به فرد و هسته فوم لمینت شده با گوشه های ساتن مانند برای خشک کردن بسیار مناسب می‌باشد. این حوله میتواند ۱۰ برابر وزن خود آب جمع کند و به دلیل اندازه کارآمد این حوله به راحتی میتوان آب جذب شده را از آن گرفت. جلوگیری از ایجاد خط و خش  و نشست پرز بر روی سطح از ویژگی های این حوله با کیفیت می‌باشد که این محصول را به یکی از محبوب ترین محصولات شرکت مادرز در بین خودرو دوستان تبدیل کرده است.

  طریقه مصرف

خودرو خود را کامل شست وشوی دهید و در آخر برای جلوگیری از هر گونه ایجاد لک بر اثر خشک شدن قطرات آب بر روی بدنه خودرو از حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز برای خشک کردن سریع بدنه استفاده کنید.

  مورد استفاده

حوله خشک کن مایکرو فایبر مادرز برای بدنه کلیه خودرو ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.