برس لکه بر رینگ مادرز 

قیمت: ۱۳۶٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
156100

مشخصات کلی

کاربرد: لک بر رینگ
تعداد: ۱ عدد
کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا

ویژگی ها

ابعاد بسته بندی: ۷*۷*۳۰ cm
مناسب برای پاک کردن این گرد و غبار از روی رینگ

معرفی محصول

گرد و غبار ایجاد شده بر روی رینگ به موجب گرفتن ترمز باعث بروز صدمات زیان باری به رینگ چرخ خودرو شما می‌شود. برس لک بر رینگ چرخ مادرز کمک شایانی به شما خودرو دوستان برای پاک کردن این گرد و غبار از روی رینگ خواهد کرد. دسته این برس به گونه ای طراحی شده است که کار را با آن بسیار ساده می‌کند و همچنین فرچه این برس علاوه بر نرمی و ضد خط و خش بودن تمام جرم های سمج و سرسخت را از روی رینگ پاک می‌کند. وزن سبک برس  لک بر رینگ چرخ مادرز از دیگر ویژگی های این محصول پرکاربرد شرکت مادرز است.

طریقه مصرف

رینگ چرخ خودرو را به کمی از محلول پاک کننده رینگ آغشته کنید، سپس با برس لک بر رینگ چرخ مادرز شروع به شست و شوی رینگ نمایید.

  مورد استفاده

برس لک بر رینگ چرخ مادرز مناسب برای پاک کردن جرم و گرد و غبار از روی رینگ تمامی خودروها است.

  معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در دهه ۸۰ میلادی در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.