اسپری تمیز کننده چرم مادرز ALL IN ONE 

قیمت: ۲۷۶٬۴۰۰ تومان
کد محصول:  
6512

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۳۵۵ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

فرمولاسیون با اسیدیته متناسب و بی خطر برای چرم
حالت دهنده و نرم کننده چرم تنها با یک گام
پاک کننده و بردارنده آلودگی ها و ذرات بجا مانده 
جوان سازی و احیای روغن های طبیعی اولیه موجود در چرم
استفاده مداوم از این محصول ایجاد کننده لایه ای محافظ برای حفظ نرمی و تازگی چرم خودروی شما می شود.

معرفی محصول

اسپری محافظ و لطیف کننده سطوح چرمی مادرز Mothers یکی از محصولات فوق حرفه ای این شرکت است که موجب تمیزی، محافظت، درخشندگی و همچنین حالت دهندگی به سطوح چرمیتنها در یک مرحله می‌شود. این محلول به آرامی بر روی منافذ سطح چرم نفوذ کرده و باعث حل شدن جرم ها و آلودگی ها از روی سطح چرم می‌شود. روغن های حالت دهنده در این محلول باعث شادابی و لطافت دوباره سطح چرم می‌شود که به مرور زمان و بر اثر تابش نور خورشید رنگ و بوی طبیعی خود را از دست داده اند.

مورد استفاده

اسپری تمیز کننده چرم چند منظوره خودرو مادرز مناسب پاک کردن هر نوع کثیفی و همچنین محافظت و لطیف کننده چرم های داخلی خودرو و چرم های طبیعی ساخته شده از پوست حیوانات میباشد. مناسب چرم صندلی، چرم رودری، چرم داشبورد اتومبیل می باشد، این محصول همچنین در مصارف خانگی نیز قابل استفاده می‌ باشد.

طریقه مصرف

مقداری از محلول را روی یک پد و یا دستمال تمیز اسپری کنید و بر روی سطوح چرمی بکشید. استفاده از حوله مایکروفایبر نانو مادرز نتیجه ای به مراتب مطلوب تر را به همراه خواهد داشت.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.