شامپو کارواش و محافظ واکس طلایی کالیفرنیا 3.8L مادرز 

کد محصول:  
5602

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۳۷۸۵ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

مناسب برای پاک کردن سطح بدنه خودرو 
باعث از بین رفتن آلودگی ها، جرم های جاده ای، فضولات پرندگان و باران اسیدی

 معرفی محصول

شامپو براق کننده مادرز محصولی پر قدرت با تاثیرگذاری اعجاب انگیز برای پاک کردن سطح بدنه خودرو است. در گذشته استفاده نادرست از کف آب و صابون باعث ایجاد آسیب بر روی رنگ بدنه خودرو شما می‌شد. اما حالا استفاده از این محلول پر قدرت نه تنها به رنگ خودرو آسیب نمی‌رساند، بلکه باعث از بین رفتن آلودگی ها، جرم های جاده ای، فضولات پرندگان و باران اسیدی می‌شود. همچنین استفاده از شامپو براق کننده مادرز باعث تقویت واکس بدنه و حفاظت از رنگ خودرو می‌شود. فرمول این محصول به گونه ای است که هیچ گونه لکه ای از آب به موجب خشک شدن روی بدنه باقی نخواهد ماند.

مورد استفاده

شامپو براق کننده مادرز برای شست وشوی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه مصرف

مقداری از شامپو براق کننده مادرز را در سطلی ریخته و به آن آب اضافه کنید، با استفاده از دستکش پوست بره ای اصل مادرز و یا هر پارچه نرم دیگری شروع به شست وشوی بدنه خودرو مورد نظر نمایید. می‌توانید بعد از پایان کار بدنه خودرو خود را با حوله خشک کن مایکروفایبر مادرز خشک کنید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.