واکس تمیز کننده کارنابا مایع بزرگ مادرز 

کد محصول:  
5702

مشخصات کلی

کاربرد:تمیزکننده 
حجم: ۳۷۸۵ میلی لیتر 
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

برزیلین کارنابا کلینر واکس
محافظت از رنگ
واکس و پولیش مایع
عنوان بهترین واکس مایع جهان

معرفی محصول

واکس مایع تمیز کننده کارنابای برزیلی مادرز یکی از محصولات منحصر به فرد شرکت مادرز است که برای محافظت از رنگ بدنه خودرو بسیار مناسب است. این واکس تک مرحله ای حاوی واکس زرد کارنابا است که این محصول را بیش از پیش خاص کرده است. همچنین این محصول حاوی مقداری پولیش نرم است که موجب برطرف کردن عیوب سطحی و خط و خش ریز روی رنگ بدنه خودرو می‌شود. واکس مایع تمیز کننده کارنابای برزیلی مادرز برای سطوح فایبرگلاس و کلیه سطوح رنگی بدنه قابل استفاده است. ماندگاری طولانی مدت این محصول بر روی بدنه از ویژگی های واکس مایع تمیز کننده کارنابای برزیلی مادرز می‌باشد.

مورد استفاده

واکس مایع تمیز کننده کارنابای برزیلی مادرز برای سطوح رنگی بدنه کلیه خودروها  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طریقه مصرف

سطح مورد نظر جهت کار را به قسمت هایی در حدود ۱ متر مربع تقسیم کنید و در هر مرحله  یک قسمت را واکس و پولیش بزنید. ابتدا کمی از واکس مایع تمیز کننده کارنابای برزیلی مادرز را بر روی سطح مورد نظر بریزید سپس با استفاده از پد مایکروفایبر کاربردی مادرز قسمت مورد نظر را به صورت دایره ای مالش دهید. کمی صبر کنید تا محصول تاثیر خود را بگذارد، سپس آن را با حوله مایکروفایبر نانو مادرز مالش دهید تا واکس مات از روی بدنه کاملا پاک شود. مجددا مراحل فوق را بر روی قسمتهای دیگر سطح اجرا کنید. 

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.