مایع تمیز کننده بدنه خودرو مادرز 

قیمت: ۵۲۲٬۲۰۰ تومان
کد محصول:  
5610

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۲۹۵۷ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

مناسب برای بدنه
مناسب برای وسایط نقلیه مختلف
   PHمتعادل
سازگار با محیط زیست

معرفی محصول

شامپو فوم ۳X Triple Action بدنه خودروی مادرز که به عنوان شامپوی تاچ لس یا بدون دست نیز شناخته می شود.حجم این شامپو تقریبا سه لیتر بوده و می توان حداقل ۱۵۰ خودرو را با آن شست.

طریقه مصرف

تنها ۳۰میلی لیتر از این شامپو را با پنج برابر آب ترکیب کرده و با استفاده از کف پاش بر روی کل خودرو بپاشید. پس از چند دقیقه، با فشار آب، ماشین را شسته و اجازه دهید خشک شود. این شامپو به دلیل فرمول خاص و PH متعادل خود بدون از بین بردن واکس یا هر نوع پوشش اضافی روی خودرو، آن را کاملا تمیز و براق می نماید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته، استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.