واکس سینتتیک مایع مادرز 

قیمت: ۲۸۷٬۲۰۰ تومان
کد محصول:  
5716

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده
حجم: ۴۷۳ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

 واکسی بی نظیر، درخشان و محافظتی فوق تصور
امکان استفاده آسان
با فرمولاسیون مایکروپولیمرهای بسته از پیوندهای شیمیائی جهت محافظت از رنگ خودرو
جلوه دهنده پولیش به‌شکل براق و درخشنده

معرفی محصول

واکس مایع سینتتیک کالیفرنیا  مادرز در تمامی قسمت های بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واکس یکی از مرغوب ترین واکس های شرکت مادرز است. این واکس که به آسانی قابل اجرا بر روی بدنه خودرو می‌باشد با ایجاد یک لایه محافظ بصورت غیر موازی بر روی رنگ بدنه خودرو باعث درخشندگی و محافظت از رنگ در شرایط سخت می‌شود. فرمول ویژه بکار رفته در این واکس به گونه ای است که تمام انتظارات شما را برای محافظت و درخشندگی رنگ بدنه خودرو برآورده می‌کند. پلیمر بکار رفته در این محصول بصورت ویژه ای میکروانکپسولاسیون شده است که در نتیجه باعث ایجاد یک پیوند شیمیایی قوی از پلیمر شده است که این فرآیند باعث محافظت بهتر از رنگ بدنه خودرو می‌شود.

  طریقه مصرف

مقداری از سینتتیک وکس مادرز را پس از تکان دادن  بر روی حوله مایکروفایبر و یا پد مخصوص ریخته و سطح مورد نظر را با آن به صورت دایره ای ماساژ دهید و  اجازه دهید تا واکس به طور کامل در سطح نفوذ کند سپس با یک حوله نرم واکس را از روی بدنه پاک کنید. برای به دست آوردن نتیجه مطلوب تر و جلوگیری از ایجاد هر گونه خط و خش احتمالی به موجب استفاده از اسفنج و حوله غیر استاندارد، پیشنهاد می‌شود از پد مایکروفایبر کاربردی مادرز جهت اعمال واکس و از حوله مایکروفایبر نانو مادرز جهت پاک کردن واکس استفاده کنید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.