پولیش نهایی سوناکس 

کد محصول:  
225300

مشخصات کلی

کاربرد: خش گیر
حجم: ۱۰۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

ویژگی ها

از بین بردن عیوب سطحی
خش بری سریع و فوق العاده

معرفی محصول

پولیش نهایی سوناکس، پولیشی نوآورانه تولید شده توسط شرکت سوناکس آلمان است. این پولیش با تاثیر خش بری سریع و فوق العاده یکی از محصولات منحصر به فرد شرکت سوناکس است. از بین بردن عیوب سطحی مانند انسداد گرد و خاک موقع رنگ آمیزی، شره کردن رنگ و سطوح سمباده زده شده از ویژگی های پولیش نهایی سوناکس است. این محصول عاری از سیلیکون می‌باشد و اثر سمباده ۱۵۰۰ را از روی بدنه به خوبی از بین می‌برد. همچنین این پولیش علاوه بر ویژگی های ترمیمی رنگ بدنه موجب درخشندگی و حفاظت از رنگ بدنه خودرو می‌شود. 

طریقه مصرف

برای حاصل شدن نتیجه مطلوب تر و راضی کننده، پیشنهاد می‌شود از دستگاه پولیشر به همراه پد مخصوص استفاده کنید. مقداری از پولیش را بر روی محل مورد نظر ریخته، سپس با دستگاه پولیشر با فشار کم و دور یکنواخت قسمت مورد نظر را به مدت ۲۰ ثانیه پولیش کنید. کمی صبر کنید و بعد با دستمال و یا حوله مایکروفایبر ضد خش قسمت مورد نظر را پاک نمایید. 

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این  عملکرد است.