پک کامل محصولات CMX مادرز 

قیمت قبلی: ۲٬۲۲۷٬۱۰۰ تومان
قیمت: ۲٬۰۴۱٬۰۵۰ تومان
کد محصول:  
CMX x 4

مشخصات کلی

کاربرد: شامپو بدنه خودرو، ایجاد آبگریزی بالا ، بازسازی رنگ سطوح پلاستیکی یا فایبرگلاس ، ترمیم کننده پوشش سرامیک  
حجم : 
کشور سازنده: آمریکا
 

معرفی محصول

شامپو پوشش سرامیک خودرو سی ام اکس مادرز یک راه حل سریع برای شستشوی  بی نقص خودرو، ایجاد ظاهری درخشان و ایجاد یک لایه محافظ نانو کوارتز حاوی SiO۲ می باشد.

اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز یک اسپری پوشش سرامیکی مقرون به صرفه با اجرای آسان، خروجی حرفه ای، بسیار ماندگار و آبگریزی فوق العاده می باشد. 

اسپری پوشش سرامیک و بازساز رنگ سطوح پلاستیکی سی ام اکس مادرز  به راحتی سطوح پلاستیکی رنگ نشده و مشکی را به رنگ طبیعی آن ها برگردانده و آن ها را تیره می نماید.

مایع سرامیکی سه کاره ترمیم رنگ و پولیش سی ام اکس مادرز برای مراقبت و اجرای سرامیک می باشد. مواد زبر به کار رفته در این محصول خط و خش های سطحی را بر روی هر سطحی شامل خودرو سرامیک شده و سرامیک نشده به راحتی از بین برده و به طور همزمان با ایجاد یک لایه سرامیکی اکرلیکی زمینه را برای اجرای سرامیک و اتصال سرامیک به بدنه خودرو فراهم می سازد.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است.شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است.اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد.وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد.در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.