شامپو و واکس سوناکس NEW 

قیمت: ۲۸۵٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
313200N

مشخصات کلی

کاربرد: براق کننده , تمیز کننده , محافظت کننده
حجم: ۵۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آلمان

معرفی محصول

شامپو و واکس سوناکس برای یک شستشوی کامل در کنار محافظت و نگهداری از رنگ بدنه کاربرد دارد و یک محصول تمیز کننده، محافظ یکجا و همزمان است. شامپو و واکس سوناکس کثیفی بدنه را کاملا از بین می برد. واکس موجود در محصول با ایجاد لایه محافظ از رنگ بدنه محافظت می کند و باعث درخشش و تمیز ماندن خودرو می شود.

روش استفاده
ابتدا خودرو را برای بردن جرم ها با واتر جت قوی آبگیری کنید. سپس شامپو و واکس سوناکس را خوب تکان دهید و در پوش پیمانه را از پایه بطری جدا کنید. هر دو پیمانه (۵۰ml) را با ۱۰ لیتر آب ولرم رقیق کنید. با استفاده از اسفنج همه کاره سوناکس یا اسفنج شستشوی مایکروفایبر سوناکس۰ خودرو را از بالا به پایین بشویید. سپس با آب تمیز آبگیری کنید و با چرم آبگیر سوناکس یا حوله مایکرو فایبر  سوناکس آبگیری کنید.

توجه: دقت کنید از شامپو و واکس سوناکس در برابر یخ زدن مراقبت کنید. از این محصول زیر نور مستقیم آفتاب یا روی سطوح گرم استفاده نکنید. پس از شامپو کردن، اضافی شامپو را فورا با آب صاف آبگیری کنید تا خشک نشود و لکه ای باقی نماند.

  معرفی تولید کننده

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود، سوناکس SONAX در رتبه اول قرار دارد. سوناکس SONAX با داشتن بیش از ۶۵ سال سابقه و تجربه در تولید محصولات باکیفیت برتر، پیشرو در بازار آلمان و بازارهای بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه مثبت این  عملکرد است.