اسپری لکه بر بدنه مادرز 

قیمت: ۲۲۸٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
9224

مشخصات کلی

کاربرد: تمیزکننده
حجم: ۷۱۰ میلی لیتر
کشور سازنده: آمریکا

ویژگی ها

پاک کننده‌ای قوی بدون آسیب رساندن به رنگ بدنه
دارای فرمولاسیون خاص برای از بین بردن لکه به سرعت

معرفی محصول

Mothers R۳ Racing Rubber Remover پاک کننده قابل اطمینان به منظور پاک کردن سریع ضایعات لاستیکی ، خاک، جرم و آلودگی تهیه شده است. روی رنگ ، شیشه  و تقریباً در هر سطح خارجی دیگر موثر است.

طریقه مصرف

اسپری پاک کننده قوی ذرات تایر مادرز را بر روی سطح مورد نظر به مقدار لازم اسپری کنید و اجازه دهید تا محلول به داخل سطح مورد نظر نفوذ پیدا کند سپس بایک پارچه تمیز شروع به تمیز کردن سطح مورد نظر خود نمایید.

معرفی تولید کننده

شرکت مادرز در سال ۱۹۹۵ در آمریکا تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو آغاز کرد.و به طور انحصاری در تولید پولیش و واکس های با کیفیت کارنابای در سطح جهان قدم های بزرگی برداشته است. شرکت مادرز در سال های اخیر پیشرو در ارائه محصولات با کیفیت بالا و مرغوب بوده است. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت پولیش آهن و آلومینیوم بوده است که در آن زمان بازار این محصولات را دگرگون کرد. وقتی به تاریخچه این شرکت نگاه میکنیم شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید لوازم مراقبت از خودرو با فرمول های جدید می شویم که تمام نیاز مصرف کننده را پاسخ میدهد. در مجموع با توجه به تغییرات صورت گرفته در محصولات این شرکت با فرمول جدید و پیشرفته،استفاده از محصولات مادرز را به شما عزیزان توصیه میکنیم.