روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟

روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟
تاریخ:
۱۸ خرداد ۱۴۰۰
تقلب در بازار روغن موتور های وارداتی بعد از افزایش قیمت روغن موتور های داخلی بیش از پیش شده است و این موضوع باعث شده تا خریداران برای خرید مطمئن روغن موتور ها دچار مشکل بشوند.

از آنجا که بسته بندی روغن موتورهای elf جدید با نمونه های قدیمی تفاوت پیدا کرده است خریداران باید بدانند که چگونه روغن موتور اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

چند نکته اساسی در بسته بندی این روغن ها وجود دارد که باید به آن دقت کرد .
1- در بسته بندی های جدید elf به جز تغییر ظاهری، روی در محصول نام elf حک شده است.اولین نکته برای شناسایی محصول اصلی از تقلبی می تواند همین موضوع باشد.

2- در گوشه پایین سمت راست کاغذ پشت محصول که اطلاعات آن نوشته شده، یک برچسب وجود دارد که اگر آن را باز کنید به صورت یک دفترچه باز می شود ولی کاغذ رویی از بدنه محصول جدا نمی شود.
 

3- استفاده از QR Code مندرج در جلوی محصول سمت چپ پایین، که بعد از اسکن کردن آن توسط دوربین تلفن همراه هوشمند، شما را به صفحه رسمی سایت Total  هدایت می کند تا نرم افزار رسمی توتال دانلود شود. بعد از نصب و اجرای برنامه، در ابتدا فایل آموزشی برای شما نمایش داده می شود. بعد از دیدن عکس های آموزشی باید فرآیند را بر طبق دستور دنبال کنید.
پس در ابتدا QR Code را اسکن می کنید سپس برای تایید آن فلش دوربین روشن می شود، انعکاس فلش دوربین بر روی بسته محصول یک نقطه نورانی ایجاد می کند که باید دایره ایجاد شده در صفحه گوشی را دقیقا روی همان انعکاس نور قرار دهید تا اصالت محصول تایید شود.
 


نکته قابل توجه این است که حتی اگر حکاکی روی در محصول و دفترچه راهنما پشت آن را بتوانند به صورت غیر اصل بسازند ، انعکاس نور فلش روی چاپ تقلبی محصول به شکل دایره تشکیل نمی شود و همین می تواند اصلی نبودن روغن موتور را اثبات کند.
در ویدیو در اسلاید اول ، آموزش استفاده از نرم افزار را مشاهده می کنید و در اسلاید های بعدی، تفاوت روغن موتور قدیم و جدید و تصویر حک شده روی در محصول و دفترچه راهنمای پشت آن را می بینید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
انواع اسپری اتومبیل
 ۲۴ تیر ۱۴۰۰

انواع اسپری اتومبیل

انواع اسپری اتومبیل اسپری اتومبیل یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولاتی است که برای تمیز کردن و نگهداری از اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. چرا باید از اسپری اتومبیل استفاده کنیم؟ یکی از مهمترین و اساسی ترین سوال هایی که برای بسیاری از افراد در هنگام استفاده از اسپری اتومبیل پیش می آید، اهمیت و ضرورت ...  ادامه مطلب 
کاربرد های درزگیر اتومبیل
 ۱۷ تیر ۱۴۰۰

کاربرد های درزگیر اتومبیل

کاربرد های درزگیر اتومبیل   درزگیر یا واکس ، نام یک محصول پر کاربرد در بخش تعمیرات و نگهداری از انواع وسایل نقلیه است. در مورد این محصول با نام های دیگری نظیر نوار درزگیر، موم درزگیر یا خمیر درزگیر هم سر و کار داریم. در برخی از منابع به دلیل ویژگی های فیزیکی و قابلیت هایی که این محصول ارائه می‌دهد، از ...  ادامه مطلب 
اسپری لاستیک
 ۱۶ تیر ۱۴۰۰

اسپری لاستیک

اهمیت اسپری لاستیک  به صورت کلی استفاده از تمیز کننده ها و اسپری ها برای محافظت از اتومبیل یک امر مهم و حیاتی است. در این زمینه نیاز لاستیک ها نیز نا دیده گرفته نمیشوند و بسیاری از شرکت های سازنده اسپری جات و …برای اتومبیل ها به منظور برق انداختن و یا نرم کردن لاستیک ها، اسپری هایی را طراحی و تولید کرده اند و برای ...  ادامه مطلب 
ضد یخ و طریقه استفاده آن
 ۱۶ تیر ۱۴۰۰

ضد یخ و طریقه استفاده آن

ضد یخ   نگهداری از اتومبیل ، نیاز به درک نحوه کار و اجزای مختلف مورد نیاز برای درست کار کردن آن دارد.یکی از اجزای مهم ,سیستم خنک کننده است که به ضد یخ نیاز دارد.این مایعات برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد موتور ضروری هستند. ضد یخ ، همچنین به عنوان خنک کننده شناخته می شود.مایعی است که به رادیاتور اضافه می ...  ادامه مطلب 
راهکارهایی برای پاک کردن حشرات از روی بدنه اتومبیل
 ۱۲ تیر ۱۴۰۰

راهکارهایی برای پاک کردن حشرات از روی بدنه اتومبیل

راهکارهایی برای پاک کردن حشرات از روی بدنه اتومبیل در این مطلب چند ترفند برای پاک کردن آثار چسبنده حاصل از برخورد حشرات به بدنه اتومبیل را معرفی خواهیم کرد. اهمیت زدودن حشرات به خصوص بعد از خشک شدن آن‌ها بر روی بدنه اتومبیل مشخص می‌شود چرا که گا‌ها با گذشت زمان تنها راه حلی ...  ادامه مطلب