روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟

روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟
تاریخ:
۱۸ خرداد ۱۴۰۰
تقلب در بازار روغن موتور های وارداتی بعد از افزایش قیمت روغن موتور های داخلی بیش از پیش شده است و این موضوع باعث شده تا خریداران برای خرید مطمئن روغن موتور ها دچار مشکل بشوند.
از آنجا که بسته بندی روغن موتورهای elf جدید با نمونه های قدیمی تفاوت پیدا کرده است خریداران باید بدانند که چگونه روغن موتور اصل را از تقلبی تشخیص دهید.
چند نکته اساسی در بسته بندی این روغن ها وجود دارد که باید به آن دقت کرد .
1- در بسته بندی های جدید elf به جز تغییر ظاهری، روی در محصول نام elf حک شده است.اولین نکته برای شناسایی محصول اصلی از تقلبی می تواند همین موضوع باشد.
2- در گوشه پایین سمت راست کاغذ پشت محصول که اطلاعات آن نوشته شده، یک برچسب وجود دارد که اگر آن را باز کنید به صورت یک دفترچه باز می شود ولی کاغذ رویی از بدنه محصول جدا نمی شود.

3- استفاده از QR Code مندرج در جلوی محصول سمت چپ پایین، که بعد از اسکن کردن آن توسط دوربین تلفن همراه هوشمند، شما را به صفحه رسمی سایت Total  هدایت می کند تا نرم افزار رسمی توتال دانلود شود. بعد از نصب و اجرای برنامه، در ابتدا فایل آموزشی برای شما نمایش داده می شود. بعد از دیدن عکس های آموزشی باید فرآیند را بر طبق دستور دنبال کنید.
پس در ابتدا QR Code را اسکن می کنید سپس برای تایید آن فلش دوربین روشن می شود، انعکاس فلش دوربین بر روی بسته محصول یک نقطه نورانی ایجاد می کند که باید دایره ایجاد شده در صفحه گوشی را دقیقا روی همان انعکاس نور قرار دهید تا اصالت محصول تایید شود.


نکته قابل توجه این است که حتی اگر حکاکی روی در محصول و دفترچه راهنما پشت آن را بتوانند به صورت غیر اصل بسازند ، انعکاس نور فلش روی چاپ تقلبی محصول به شکل دایره تشکیل نمی شود و همین می تواند اصلی نبودن روغن موتور را اثبات کند.
در ویدیو در اسلاید اول ، آموزش استفاده از نرم افزار را مشاهده می کنید و در اسلاید های بعدی، تفاوت روغن موتور قدیم و جدید و تصویر حک شده روی در محصول و دفترچه راهنمای پشت آن را می بینید.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه