انواع اسپری اتومبیل

انواع اسپری اتومبیل
تاریخ:
۲۴ تیر ۱۴۰۰
انواع اسپری اتومبیل
اسپری اتومبیل یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولاتی است که برای تمیز کردن و نگهداری از اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد.
چرا باید از اسپری اتومبیل استفاده کنیم؟
یکی از مهمترین و اساسی ترین سوال هایی که برای بسیاری از افراد در هنگام استفاده از اسپری اتومبیل پیش می آید، اهمیت و ضرورت استفاده از این محصول می باشد. توجه داشته باشید که افراد به دلایل بسیار مختلف نمی توانند به شکل مرتب و منظم اتومبیل خود را به کارواش ببرند چرا که هزینه های کارواش بالا بوده و از طرفی نیز تماس آب با بسیاری از قطعات اتومبیل ممکن است باعث ایجاد یک سری از خسارت ها نیز باشد. از طرفی نیز افراد زمان بردن اتومبیل خود به کارواش را ندارند و همین دلایل سبب می شود که بسیار از آنها به دنبال تهیه و خرید بهترین و باکیفیت ترین اسپری اتومبیل باشند. شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از بهترین انواع اسپری اتومبیل را تهیه کرده و آن را در زمان مورد نیاز ، استفاده کنید. لازم است بدانید که اسپری اتومبیل نه تنها سبب تمیزی و درخشندگی قسمت های مختلف اتومبیل شما می شود بلکه می توانید با آن، عمر برخی از قطعات اتومبیل را افزایش دهید.
دسته بندی اسپری ها و سرعت بخشیدن به صنعت کسب کار در زمینه نظافت
امروزه بسیاری از شرکت ها و برندهای معروف جهانی به دنبال طراحی و تهیه بهترین انواع اسپری اتومبیل هستند. صنعت اسپری اتومبیل در سال های اخیر از سرعت پیشرفت بسیار بالایی برخوردار بوده است و این امر نشان دهنده بالا بودن میزان درخواست و تقاضا برای خرید اسپری اتومبیل می باشد. به طوری که مصرف کنندگان از این محصول نیز به کیفیت آن پی برده اند و به دنبال خرید انواع بسیار مختلف آن هستند. امروزه نه تنها افراد عادی جامعه به دنبال استفاده از این محصولات هستند، بلکه بسیاری از شرکت های تولید کننده و نمایندگی های اتومبیل نیز، در کنار اتومبیل خود، پکیجی از بهترین انواع این محصولات را نیز به مشتریان خود عرضه می کند و همین عوامل سبب شده است تا صنعت و کسب و کار اسپری اتومبیل در کمترین زمان ممکن رشد بسیار چشمگیری داشته باشد. شما می توانید در بسیاری از ویترین ها، شاهد عرضه شدن دسته بندی بهترین و بی نظیرترین این محصولات باشید که روز به روز نیز بر تعداد تنوع این محصولات افزوده می شود.
اسپری های اتومبیل و تنوع آن
اسپری اتومبیل تنها مختص بدنه و داشبورد اتومبیل نمی باشد بلکه با توسعه فناوری و دانش مهندسین، امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی را در انواع اسپری اتومبیل مشاهده کنید که هر یک از این محصولات برای قسمت مختلفی از اتومبیل مناسب هستند. اگر شما نیز دوست دارید تا بهترین انواع اسپری اتومبیل را تهیه و مورد استفاده قرار دهید می توانید با توجه به کاربرد هر یک از این محصولات، مناسب ترین آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید. همچنین در نظر بگیرید که اسپری های اتومبیل هر کدام دارای فرمولاسیون جداگانه ای می باشد و استفاده آن، فقط مختص محلی می باشد که بر روی آن درج شده است و در غیر این صورت می تواند مشکلات و آسیب های بسیار جدی را به برخی از قطعات اتومبیل خود وارد کنید. برای مثال اسپری اتومبیل مناسب لاستیک، فقط برای لاستیک های اتومبیل قابلیت استفاده دارد و اگر بخواهید آن را برای بدنه نیز مورد استفاده قرار دهید در این صورت به رنگ بدنه اتومبیل خود، آسیب های جدی تری را وارد خواهید کرد. به همین جهت توصیه می شود که در هنگام استفاده از این محصولات، حتما توجه و دقت لازم را داشته باشید.
اسپری داشبورد
یکی از بی نظیرترین و پرفروش ترین انواع اسپری اتومبیل را اسپری داشبورد تشکیل می دهد همانطور که می دانید داشبورد یکی از مهمترین قسمت هایی از یک اتومبیل است که دائما در معرض نور خورشید و ذرات گرد و غبار قرار می گیرد و نیاز به نظافت روزانه دارد در حالی که می توانید با خرید یکی از بهترین انواع اسپری داشبورد، اقدام به تمیز کردن داشبورد اتومبیل خود کنید. همچنین در نظر بگیرید که با استفاده از اسپری مذکور می توانید نه تنها سبب تمیز شدن سطح داشبورد شده بلکه مانع از تغییر رنگ و ترک خوردگی داشبورد نیز می شود. این اسپری می تواند زیبایی و براق کنندگی بسیار بی نظیری را برای اتومبیل شما به ارمغان آورد. تمیز بودن داشبورد همچنین می تواند حس بسیار باشکوه و بی نظیری را برای سرنشین ها نیز به ارمغان آورد. خاصیت آنتی استاتیک در این مدل از اسپری سبب می شود که سطوح مورد نظرتان از گرد و غبار محافظت شود و در نتیجه دیرتر آلوده شود.
اسپری لاستیک
اگر به دنبال خرید اصلی ترین و ضروری ترین اسپری اتومبیل هستید می توانید اسپری لاستیک را در اولویت قرار دهید چرا که تمیز و زیبا به نظر رسیدن لاستیک ها می تواند تاثیر شگفت انگیزی را در زیبایی اتومبیلتان داشته باشد. لاستیک ها با توجه به اینکه تماس مستقیمی را با زمین دارند، بسیار خشک شده و حتی ممکن است پارگی و ترک خوردگی رویش ایجاد شود به همین دلیل استفاده از اسپری لاستیک می توانید تاثیر بسیار فوق العاده ای را در نرم شدن و تمیزی لاستیک های اتومبیل بگذارد. اسپری های لاستیک دارای تنوع بسیار مختلفی می باشد که از مهم ترین و اصلی ترین آنها می توان به اسپری لاستیک کفی، اسپری لاستیک مایع، اسپری لاستیک گازی اشاره کرد. استفاده از این محصول برای تمیزی لاستیک ها می تواند عمر آن ها را نیز افزایش دهد و از این طریق سودآوری بالایی را نیز برای شما به ارمغان آورد.
اسپری رینگ شوی
اگر شما نیز به دنبال خرید یکی از جدیدترین انواع اسپری اتومبیل هستید، می توانید اسپری رینگ شوی را در اولویت قرار دهید. این محصول برای کسانی که هزینه های زیادی را برای خرید رینگ اتومبیل خود کرده اند، بسیار مهم و ضروری می باشد چرا که می توانند با کمک این مدل از اسپری، رینگ های اتومبیل خود را مورد نظافت قرار داده و آن ها را مثل روز اول، نو و درخشان نمایند. روش استفاده از اسپری رینگ شوی بسیار مهم و ضروری می باشد .
  1. اسپری رینگ شوی را بر روی سطح مورد نظرتان اسپری کنید.
  2. به مدت چند ثانیه صبر کنید تا مواد اسپری بر روی رینگ تغییر رنگ دهد.
  3.  سپس مواد اسپری را به کمک یک فرچه ماساژ دهید.
  4.  در آخر نیز می توانید به کمک دستمال مرطوب یا آب، مواد موجود بر روی رینگ را تمیز بشورید.
اسپری می تواند تمام باقی مانده های روغن، دود، گرد لنت ترمز و خاک خیابان را به راحتی از رینگ جدا کند و تمیزی بسیار بی نظیر و شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان آورد به همین جهت توصیه می کنیم که حتما خرید و استفاده از این محصول را فراموش نکنید و سعی کنید تا یکی از باکیفیت ترین انواع اسپری رینگ شوی را تهیه و آن را در براق و تمیز کردن رینگ های اتومبیل خود مورد استفاده قرار دهید.
اسپری براق کننده بدنه
یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین بخش های اتومبیل که نیاز به تمیزی و نظافت بسیار بالایی دارد، اسپری براق کننده بدنه می باشد به طوری که بدنه هر اتومبیلی از مهمترین سطوحی می باشد که نیاز به تمیزی داشته و رانندگان نیز زمان بسیار زیادی را برای برق انداختن بدنه اتومبیل خود صرف می کنند. این اسپری می تواند بهترین گزینه برای محافظت از رنگ بدنه اتومبیل نیز به شمار آید و از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است. می توانید با توجه به روش استفاده از این محصول، در زمان دلخواه خود آن را مورد استفاده قرار داده و اتومبیل خود را نو و بسیار تمیز جلوه دهید. توجه داشته باشید که حتما قبل از استفاده از اسپری براق کننده بدنه آن را تکان دهید و سپس بر روی بدنه اتومبیل خود اسپری کنید تا مواد تاثیر خود را بر روی بدنه بگذارند. امروزه بسیاری از افراد برای تمیز کردن بدنه اتومبیل خود، هزینه های بسیار زیادی را صرف می کنند که البته در برخی از مواقع برخی از لکه ها از روی بدنه پاک نشده و باقی می ماند. به همین جهت استفاده از اسپری براق کننده بدنه اتومبیل، می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای از بین بردن هرگونه لکه از روی بدنه باشد.
اسپری چند منظوره
از دیگر پرفروش ترین انواع اسپری اتومبیل ، اسپری چند منظوره می باشد که این مدل از اسپری ها را می توان در بسیاری از سطوح مورد استفاده قرار داد. لازم است بدانید که قیمت این گونه از اسپری ها در مقایسه با دیگر انواع اسپری ها، کمی گران تر بوده ولی در مقابل هزینه بالایی که دارد، می تواند کاربرد و کارایی بسیار بالایی هم داشته باشد. شما نیز می توانید یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع اسپری چند منظوره را تهیه و خریداری کنید تا بتوانید آن را در سطوح مختلف اتومبیل خود مورد استفاده قرار دهید تا نظافت و تمیزی باشکوهی را برای اتومبیل خود به ارمغان آورید. نکته ای که بایستی در هنگام استفاده از اسپری چند منظوره وجود دارد، این است که آن را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید که البته این امر برای سایر اسپری ها نیز صدق می کند و  شما باید به این نکته توجه بسیار ویژه ای را داشته باشید.
اسپری صفرشویی و روکش صندلی اتومبیل
امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید باکیفیت ترین روکش صندلی برای اتومبیل خود هستند که بتوانند فضای داخل کابین را به زیباترین شکل تزیین کنند. ولی هریک از انواع روکش های صندلی بعد از گذشت زمان به دلایل بسیار مختلفی، کثیف شده و نیاز به نظافت خواهند داشت. جدا کردن روکش های صندلی و شستن آنها نیز کار بسیار سختی به نظر می رسد به همین دلیل نیز بسیاری از افراد به دنبال راه حل های جدیدی هستند تا بتوانند روکش صندلی را تمیز کنند. همین امر نیز سبب شده است تا شرکت های تولید کننده اسپری اتومبیل به دنبال تولید یکی از بهترین انواع این محصولات باشند که آن را با اسم اسپری صفرشویی و تمیز کننده روکش صندلی وارد بازار کنند. روکش های صندلی چرمی یکی از انواع روکش هایی می باشد که شستشوی آنها بسیار سخت بوده و استفاده از اسپری صفرشویی و تمیز کننده روکش صندلی می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای تمیز کردن این مدل از روکش های صندلی باشد؛
اسپری موتورشوی :
بسیاری از راننده ها تنها به دنبال نظافت و تمیز کردن بدنه و کابین داخلی اتومبیل هستند به طوری که زیبایی و تمیز بودن اتومبیل را تنها در این آیتم ها می بینند . در حالی که نظافت موتور اتومبیل هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از دیگر مهمترین و ضروری ترین اسپری های اتومبیل ، اسپری موتور شوی می باشد . از این محصول برای تمیز و درخشان کردن موتور و قسمت های مختلف آن استفاده می کنند. شما می توانید این مدل از اسپری را برای تمیز کردن سایر قطعات نزدیک موتور نیز به کار ببرید تا نه تنها سبب نظافت در قسمت موتور اتومبیل باشید، بلکه می توانید با تمیز کردن و از بین بردن روغن و مواد زائد از موتور، کارایی و عملکرد آن را نیز بهبود ببخشید. اسپری موتور شوی اتومبیل یکی از قدرتمند ترین فرمولاسیون ها را دارد به همین جهت می تواند در کم ترین زمان ممکن هرگونه مواد چربی و زائد را به راحتی از سطح قطعات مختلف موتور از بین برده و تمیزی بی نظیری را برای اتومبیل به ارمغان آورد. اسپری موتور شوی همچنین به گونه ای طراحی شده است تا به برخی از مهمترین و حساس ترین قطعات موتور آسیب وارد نکند بلکه بتواند سبب بهبود کارایی و عملکرد آن نیز باشد.
اسپری انژکتور شوی و کاربرات شوی :
اسپری انژکتور شوی و کاربرات شوی محصولی است که برای نظافت و تمیز کردن انژکتور و کاربرات اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری انژکتور شوی و کاربرات شوی فرمولاسیون بسیار جالبی دارد زیرا سیستم انژکتوری و کاربرات بسیار حساس بوده و نیاز به دقت بیشتری در هنگام تمیز و نظافت دارند. نظافت این قسمت از اتومبیل می تواند کارایی و عملکرد اتومبیل را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از افراد اهمیت زیادی را برای خرید اسپری انژکتور شوی و کاربرات شوی از خود نشان نمی دهند در حالی که تمیز کردن این قسمت از اتومبیل به اندازه نظافت بدنه اتومبیل می تواند مهم می باشد.
اسپری دریچه تهویه کولراتومبیل:
اسپری دریچه تهویه کولر اتومبیل از بهترین انواع اسپری اتومبیل می باشد و با شروع فصل تابستان نیز نیاز به استفاده از این محصول بسیار افزایش یافته است. دریچه های کولر با گذشت زمان توسط گرد و غبار و سایر ذرات پوشیده شده و در نتیجه کارایی آنها کاهش می یابد. اسپری دریچه تهویه کولر اتومبیل با داشتن ترکیبات بسیار قدرتمند خود می تواند بدون آسیب رساندن به دریچه ها و قطعات تهویه کولر اتومبیل ، به شکل بی نظیر اقدام به نظافت آن داشته باشید. توصیه می شود که در صورت خاموش بودن اتومبیل از اسپری های مختلف از جمله اسپری دریچه تهویه کولر استفاده کنید تا مانع از بروز سایر حوادث ناگوار باشید.
اسپری براق کننده قطعات پلاستیکی:
از دیگر انواع اسپری اتومبیل می توان به اسپری براق کننده قطعات پلاستیکی (اسپری سپر) اشاره کرد. این مدل از اسپری مختص اسپری جلویی و عقب اتومبیل می باشد که می توان از آن در تمیز کردن سایر قطعات پلاستیکی استفاده کرد . اسپری براق کننده قطعات پلاستیکی (اسپری سپر) می تواند با قدرت فوق العاده خود، سپر اتومبیل را تمیز و براق تر نموده و آن را مانند روز اول نو جلوه دهد. همچنین استفاده از این محصول می تواند سپر اتومبیل را از هرگونه لکه ای تمیز کرده و حتی در بسیار از مواقع خط و خش های بسیارریز را نیز از بین ببرد. اسپری کردن این محصول بر روی سپر، ظاهر اتومبیل را به شکل شگفت انگیزی زیباتر میکند.
اسپری پاک کننده لنت اتومبیل :
اسپری پاک کننده لنت اتومبیل در لیست بهترین انواع اسپری اتومبیل قرار دارد  و توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کرده است .این محصول قدرت بسیار بالایی در پاک کردن لکه ها و مواد زائد از روی لنت دارد . لنت از ضروری ترین قطعات مورد استفاده در اتومبیل می باشد که هرگونه مواد اضافه و زائدی بر رو آن می تواند عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد .لازم است که در هنگام پاک کردن این قطعه به آرامی برخورد کنید تا آسیب جدی به بافت لنت وارد نشود.
اسپری گریس :
یکی از مهمترین ویژگی هایی که این مدل از اسپری ها دارند، محافظت در برابر خوردگی و ضد سایش بودن آن می باشد که این امرهیچ گونه آسیبی را به قطعات اتومبیل وارد نمی کند و از این طریق سبب تمیز شدن قطعات می شود. می توان اسپری گریس را به راحتی در میله ها، غلتک ها، انواع اتصالات، چرخ دنده ها، بلبرینگ ها و لوله ها استفاده کرد. امروزه کشور آلمان توانسته است باکیفیت ترین انواع اسپری گریس را تهیه و طراحی کند و آن را در کل جهان عرضه نماید.
اسپری پاک کننده قیر:
اسپری پاک کننده قیر یکی از پرفروش ترین انواع اسپری های مورد استفاده در اتومبیل می باشد که توانسته است در لیست باکیفیت ترین انواع اسپری اتومبیل نیز واقع شود. ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام عبور از یک خیابانی که تازه آسفالت و قیر کاری شده است، مقداری از این قیر بر روی لاستیک ها یا بدنه اتومبیلتان چسبیده و از این طریق ظاهر بسیار نامنظمی را برای اتومبیل به وجود آورد. می توان به راحتی و بدون صرف انرژی بیشتری هرگونه آسفالت و قیر چسبیده به اتومبیل را تمیز کرد. لازم است بدانید که این مدل از اسپری ها، هیچ گونه آسیبی را بر روی بدنه اتومبیل نداشته و همین امر نیز سبب شده است تا رانندگان به راحتی اقدام به استفاده و خرید از این محصول کنند. برای استفاده از اسپری پاک کننده قیر، می توانید بر روی قیر مقداری از این محصول را اسپری نموده و چند دقیقه ای را صبر کنید تا محلول تاثیر خود را بر روی لکه قیر گذاشته و سپس با استفاده از فرچه ی مخصوص آن را پاک کنید. فرمولاسیون و ترکیب شیمیایی اسپری پاک کننده قیر، بسیار قوی بوده و همین امر نیز سبب می شود که به راحتی و بدون زحمت لکه ی موجود بر روی اتومبیل را تمیز کند.
اسپری کارواش بدون آب
اسپری کارواش بدون آب، از مهمترین اسپری های اتومبیل به شمار می آید که امروزه استفاده از این محصول را نه تنها در کارواش ها مشاهده کنیم، بلکه بسیاری از افراد نیز به دنبال استفاده از این محصول در پارکینگ خود هستند. اسپری کارواش بدون آب از سه ویژگی بسیار بی نظیری برخوردار می باشد که عبارتند از:
  •         پاک کننده بسیار قوی
  •         براق کننده
  •         محافظت کننده
شما می توانید بدون استفاده و مصرف آب و پرداخت هزینه های مربوط به مصرف آب، اقدام به تمیز کردن بخش های مختلف اتومبیل خود داشته باشید.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین مایع برای شستن اتومبیل چیست؟
 ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بهترین مایع برای شستن اتومبیل چیست؟

تمیزکاری وسیله نقلیه شخصی علاوه‌بر بهبود بصری فضای شهر، نمادی از اهمیت راننده به شخصیت و جایگاه اجتماعی‌اش فارغ از برند و قیمت اتومبیل است. حال سؤال اینجاست که تمیز کردن اصولی اتومبیل چگونه باید باشد؟ یک سطل آب و یک پارچه، اولین ابزار برای شستن اتومبیل است. آن‌ها که قصد دارند این کار را ...  ادامه مطلب 
نکاتی برای تمیز نگه داشتن اتومبیل
 ۱۶ آبان ۱۴۰۰

نکاتی برای تمیز نگه داشتن اتومبیل

تمیز نگه داشتن اتومبیل در نگاه اول میتواند کار سختی باشد و از حوصله خارج باشد. اما فراموش نکنید، یک اتومبیل تمیز هم برای خود شما و هم برای ماشین تان شخصیت می آورد. نگهداری اتومبیل مستلزم رعایت کردن چند نکته است : 1.سطل زباله مخصوص اتومبیل برای تمیز نگه داشتن اتومبیل ،همیشه یک سطل زباله ...  ادامه مطلب 
ترفندهای موثر برای تهویه هوای داخل اتومبیل
 ۱۱ آبان ۱۴۰۰

ترفندهای موثر برای تهویه هوای داخل اتومبیل

از آنجایی که بخش مهمی از زندگی انسان ها در سیستم حمل و نقل سپری می شود و به صورت روزانه از آن استفاده می کنند، بنابراین نحوه نگهداری از آن ها نیز مهم است. نه تنها بدنه و سایر ویژگی های ظاهری اتومبیل بلکه فضای داخل و هوای مطبوع آن نیز برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً فضاهای بسته ...  ادامه مطلب 
کاربرد های درزگیر اتومبیل
 ۱۷ تیر ۱۴۰۰

کاربرد های درزگیر اتومبیل

کاربرد های درزگیر اتومبیل   درزگیر یا واکس ، نام یک محصول پر کاربرد در بخش تعمیرات و نگهداری از انواع وسایل نقلیه است. در مورد این محصول با نام های دیگری نظیر نوار درزگیر، موم درزگیر یا خمیر درزگیر هم سر و کار داریم. در برخی از منابع به دلیل ویژگی های فیزیکی و قابلیت هایی که این محصول ارائه می‌دهد، از ...  ادامه مطلب 
اسپری لاستیک
 ۱۶ تیر ۱۴۰۰

اسپری لاستیک

اهمیت اسپری لاستیک  به صورت کلی استفاده از تمیز کننده ها و اسپری ها برای محافظت از اتومبیل یک امر مهم و حیاتی است. در این زمینه نیاز لاستیک ها نیز نا دیده گرفته نمیشوند و بسیاری از شرکت های سازنده اسپری جات و …برای اتومبیل ها به منظور برق انداختن و یا نرم کردن لاستیک ها، اسپری هایی را طراحی و تولید کرده اند و برای ...  ادامه مطلب